Znajdziesz tutaj opis narzędzia do importowania dowolnych danych z innych programów ERP do Comarch ERP Optima, a następnie wysyłanie ich do KSeF.
Konwerter KSeF oraz program Comarch ERP Optima możesz kupić korzystając z linku na dole strony.
Jak wysłać dane do KSeF
Jeśli Twój program do wystawiania faktur lub do księgowania nie obsługuje wysyłki do KSeF możesz skorzystać z tego rozwiązania:
- Upewnij się, że Twój program potrafi wyeksportować faktury do pliku.
- Kup co najmniej jedną licencję Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej lub w chmurze.
Wersja stacjonarna instalowana jest na komputerze lokalnym. Opłata za zakup jest jednorazowa plus roczna nieobowiązkowa opłata za upgrade, czyli dostęp do najnowszych wersji.
Wersja w chmurze dostępna jest bez instalacji za pomocą przeglądarki internetowej. Opłata za użytkowanie naliczana jest miesięcznie z uwzględnieniem najnowszych wersji. - Kup ten Konwerter KSeF.
Jak działa konwerter KSeF
- Ze swojego programu eksportujesz dane (w tym faktury z pozycjami) do pliku.
- Na swoim komputerze uruchamiasz Konwerter KSeF wskazując ten plik. W efekcie powstaje drugi plik przekonwertowany do formatu czytelnego dla Comarch ERP Optima.
- Uruchamiasz program Comarch ERP Optima (z komputera lub w chmurze) i importujesz plik. W efekcie wszystkie dokumenty przenoszą się do Optimy.
- Z programu Comarch ERP Optima wysyłasz dane do KSeF.
Integracja Comarch ERP Optima z programami innych dostawców
Jeśli już posiadasz program Comarch ERP Optima to ten konwerter może również pełnić rolę integratora z programami innych dostawców.
Programy innych dostawców powinny umożliwiać eksportowanie danych do plików w róznych formatach, np. csv, txt, xml, edi.
Dane, które możesz przenieść do Optimy to faktury sprzedaży i zakupu z pozycjami, faktury do rejestru VAT (bez pozycji), wpłaty i wypłaty z banku, zapisy księgowe, delegacje, wynagrodzenia.
Konwerter KSeF pozwala na zaimportowanie danych z dowolnego formatu do programu Comarch ERP Optima.
Przykładowe importy danych:
- Import z programu enova365
- Import z pliku VAT_R tworzonego przez program CDN FPP i Comarch ERP XL
- Import z pliku w formacie EDI. Wiele programów ERP, w tym Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima umożliwiają eksportowanie danych do EDI zwanego ECOD.
- Import faktur i dekretów z programu frameLogic
- Import faktur i wyciągów bankowych z programu Symfonia
Zamów Konwerter KSeF i program Optima
Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty na kompleksowe rozwiązanie na Konwerter KSeF i program Comarch ERP Optima w chmurze lub stacjonarnie.
Dostawcą rozwiązania jest Prospeo Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Comarch. Kupując program Comarch ERP Optima za naszym pośrednictwem uzyskujesz rabat na zakup programu Konwerter KSeF.
e-mail: swiatxl@prospeo.com.pl
telefon: 533-450-010